Jeżeli chcesz zostac wystylizowana po prostu stań w kolejce w komentarzu C:
Warunki i zasady stylizowania:
-Nie musisz obserwowac bloga ani nic tylko napisac swój nick w komentarzu :D
-Musisz miec poziom 16 i wzwyż
-Przynajmniej pół strony kosmetyków* (tu:jak mam cię stylizowac jak nie mogę dobierac kosmetyków tylko masz np. same kosmetyki z akademii ;/
-Przynajmniej 10 stron ciuchów.
Dolki, które nie spełniają poniższych warunków zostaną pominięte ;d
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz